444 82 99     programyazilimprogram.com
Teknik Servis Programı

HIZLI MENÜ

 

Teknik servis programı ile araç servisi, bilgisayar satışı, makine, cep telefonu ve elektronik eşya servislerinde iş süreçlerinin düzenli olarak takip edilebilmesini sağlamak hedeflenmektedir. Servis programı ile aynı zamanda seri numarası takibi yapılabilir, daha önce satılan ürün bilgilerinin yanı sıra ürün içinde bulunan parçalar ve değiştirilen parçaların kontrolünü de sağlar. Programda tamir ücreti ve yedek parça ücretleri ayrı olarak hesaplanır. Kullanılan parçalar stoktan düşürülür.

 

Servis kayıtları müşteri bazında otomatik artan sayı ile belirli bir fiş numarası takip edilerek oluşturulur. İlerleyen süreçlerde servis kapsamında garanti kontrolü yapılarak bakım-onarım işçiliklerinin yanı sıra servis içinde yapılan yedek parça değişimlerinin takip edilmesi sağlanır.

 

Servis hizmetinin diğer firmalara fason olarak yaptırılması veya firmadaki servis departmanına gönderilmesi işlemleri de program içerisinden takip edilebilir. İşletme bünyesinde bulunmayan servislere gönderilen ürün, müşteri ve kargo bilgileri de program içerisinden takip edilebilir. Bu süreçler sayesinde müşteri ürün hakkında bilgi talep ettiği zaman kolaylık bilgi verebilirsiniz.

Program Özellikleri;

·         Seri numarası takibi

·         Sorumlu teknisyen atayabilme

·         Dış servis uygulaması

·         Barkod uygulaması

·         Garanti kapsam kontrolü

·         İş emri uygulaması

·         Web sayfası entegrasyonu

·         El terminali ile çalışabilme

yukari