444 82 99     programyazilimprogram.com
Proje Yönetim Programı

HIZLI MENÜ

 

Proje Yönetim Programı ile proje maliyetleri, planlama, bütçe yönetimi ve stok takibi gibi iş süreçlerini takip etmek isteyen işletmeler için geliştirmiş olduğumuz bir yazılımdır. Proje yönetimi yazılımımız ile projelerinizin performansını, başarı oranını ve verimliliği artırabilirsiniz.

Teklif Modülü

Teklif numarası, teklifin kime verildiği, teklif tarihi, müşterimizin geliş şekli (müşteri referansı, internet sitesi gibi), görüşme tarihi, teklif geçerlilik süresi gibi bilgiler saklanabilir.

Evrak Yönetimi

Evrak yönetim modülü ile proje ile ilgili dokümanları, fotoğrafları, teknik çizim dosyalarını ve diğer dosyaları saklayabilirsiniz. Teklif Word dosyası şeklinde hazırlanmışsa Word dosyası olarak saklanabilir.

Şantiye Takibi

Projeye dahil olan şantiyelerin takibi için, önce şantiye tanımlama ekranından şantiye tanımlanması gerekmektedir. Bu ekranda şantiye adı, kuruluş tarihi, bağlı olduğu proje kodu, şantiye şefi ve adresi gibi bilgileri saklayabilirsiniz.

Proje Gelir ve Giderleri

Kasa modülünden yapmış olduğunuz gider kayıtlarını projelere göre gruplandırabilir, ilgili projenin detay sayfasından inceleyebilir, proje için toplam ne kadar harcama yapıldığı gibi raporları alabilirsiniz. Kasa modülünden yapacağınız tahsilat kayıtlarında proje kodu girerek bu kodlara göre oluşturan kasa tahsilat kayıtlarını proje detay ekranında görebilir, proje için kimden ne kadar tahsilat yapıldığı ve toplamda ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Malzeme Stok Yönetimi

Fatura girişlerinde proje kodu belirtilerek, ilgili proje için alınan malzemeleri, alınan kişileri, tarihi, stok çeşitlerini, miktarlarını, fiyat ve toplam tutar bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Cari ve Finans Yönetimi

Cari proje hareketleri ile anlaşma yapılan müşteri projesi için oluşan cari hareketleri izleyebilirsiniz. Proje için kayıt edilen satış faturası, malzeme iadesi, tahsilat, alınan müşteri çeki gibi bilgileri görebilirsiniz.

Programın Özellikleri

·         Projelerin, şantiyelerin veya benzer işlerin finansal hesapları takip edilebilirsiniz.

·         Cari bazında verilen teklifleri listeleyebilirsiniz.

·         Proje maliyetlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

·         Cari bazında projeye göre stok takibinin yapılması.

·         Projeye göre cari bazında stok takiplerini yapabilirsiniz.

·         Şantiyelerdeki malzemelerin takibini yapabilirsiniz

·         Şantiyelerdeki denetimleri takip edebilirsiniz.

yukari